ARADOS ASTMATIC 450/450E S-09/05

Folha
ITEMCÓDIGODENOMINAÇÃO05  07  09  11  13
01 0501067778 CHASSI AST/MATIC 5 01  00  00  00  00
02 0501067779 CHASSI AST/MATIC 7 00  01  00  00  00
03 0501067780 CHASSI AST/MATIC 9 00  00  01  00  00
04 0501067781 CHASSI AST/MATIC11 00  00  00  01  00
05 0511061907 CHASSI AST/MATIC 13 00  00  00  00  01
06 0511043790 CIL H 44,45 X 85,7 X 515 X 203 BP 01  01  01  01  01
07 0511043786 CIL H 53,98 X 101,6 X 515 X 203 BP 01  01  01  01  01
08 0521012538 EIXO JUNCAO 31,75 X 90 ZN 04  04  04  04  04
09 0503010523 CONTRAPINO 1/4 X 2 1G13201 08  08  08  08  08
10 0501051007 ROD DIR COMPL AST/MATIC 01  01  01  01  01
11 0501051008 ROD ESQ COMPL AST/MATIC 01  01  01  01  01
12 0501110563 MANCAL ARTIC ESQ C/LUVA AST/MATIC 02  02  02  02  02
12A 0502012273 MANCAL ARTICULACAO ESQ AST/MATIC 04  04  04  04  04
12B 0551018339 LUVA NYLON 114,40 X 140 X 76 04  04  04  04  04
13 0503010901 PARAF 3/4UNC 3.1/2 CS G5 ZN 1K06867 08  08  08  08  08
14 0501010322 ARRUELA LISA 20,50 X 46 X 4,00 ZN 08  08  08  08  08
15 0503011442 ARRUELA PRESSAO 3/4 SA 34  40  40  40  40
16 0503010014 PORCA 3/4 NC S ZN 34  40  40  40  40
17 0501110568 MANCAL ARTIC DIR C/LUVA AST/MATIC 02  02  02  02  02
17A 0502012509 MANCAL ARTICULACAO DIR AST/MATIC 02  02  02  02  02
18 0501068088 DISTR OLEO AST/MATIC 01  01  01  01  01
19 0503010002 GRAXEIRA 1800 04  04  04  04  04
20 0501067791 CAB AST/MATIC 5 01  01  01  00  00
21 0501069655 CAB AST/MATIC 11 00  00  00  01  00
22 0501048294 CAB COMPL OPC AST/MATIC 11 00  00  00  01  00
22A 0501069685 CAB AST/MATIC 11 00  00  00  01  00
22B 0501069684 ENG TRATOR AST/MATIC 11 00  00  00  01  01
22C 0501017291 PARAF 1.1/2 NC X 205 ZN 00  00  00  01  01
22D 0501011301 PORCA CAST 1.1/2UNC 6FPP SEX2.5/16ZN 00  00  00  01  01
22E 0503010010 CONTRAPINO 1/4 X 2.1/2 00  00  00  01  01
23 0511040026 CAB COMPL AST/MATIC 13 00  00  00  00  01
23A 0511062392 CABECALHO AST/MATIC 13 00  00  00  00  01
24 0501066637 PINO ENG 01  01  01  01  01
25 0503010534 CONTRAPINO 3/8 X 2.1/2 ZN 1G13300 01  01  01  01  01
26 0503060091 RODA C/ PNEU 750 X 16-10L COMPL 02  02  02  02  02
26A 0503010893 RODA 5,50"X16"X118X6F(17,2X152,4) 02  02  02  02  02
26B 0503010033 CAMARA AR 7.50 X 16 02  02  02  02  02
26C 0503010120 PNEU 7.50X 16 -10LONAS 02  02  02  02  02
27 0501055243 ROLO DEST COMP AST/MATIC 450 5 S304 01  00  00  02  01
27A 0511065382 ROLO DEST 2108 AST/MATIC 450 5 S304 01  00  00  02  01
27B 0511065379 SUPT ROLO DEST 2129 AST/MATIC 450 5 01  00  00  02  01
27C 0511064543 SAPATA ROLO DESTORR AST/MATIC 550 01  01  01  01  01
27D 0501010100 PARAF 5/8 UNC X 2 C S G.5 ZN 04  04  04  04  04
27E 0501012140 ARRUELA LISA 16,50 X 40 X 4,00 ZN 04  04  04  04  04
27F 0503011445 ARRUELA PRESSAO 5/8 SA 04  04  04  04  04
27G 0503010013 PORCA 5/8 NC ZN 1K03087 04  04  04  04  04
27H 0501013310 EIXO 1.1/4 X 2150 GN 24D 01  00  00  02  01
27I 0531018575 ARRUELA CONCAVA 33,50 X 140 X 4,75 02  02  02  02  02
27J 0501046922 MANCAL AGR DM OL 192,5 X 1.1/4 IMP. 01  01  01  01  01
27K 0501042180 MANCAL AGR DM OL 192,5 1.1/4 IT 01  01  01  01  01
27L 0501048788 CONJ PCS IMPL 5/8 UNC X 2.1/2 CA 04  04  04  04  04
27La 0501014177 PARAF 5/8 UNC X 2.1/2 CAPQ G.5 ZN 01  01  01  01  01
27Lb 0501010947 TRAVA PARAF 5/8 GN/GNM 01  01  01  01  01
27Lc 0501012140 ARRUELA LISA 16,50 X 40 X 4,00 ZN 01  01  01  01  01
27Ld 0503011445 ARRUELA PRESSAO 5/8 SA 01  01  01  01  01
27Le 0503010013 PORCA 5/8 NC ZN 1K03087 01  01  01  01  01
27M 0502010835 TRAVA EIXO EXT 1.1/4 (EXTERNA) GN24 02  02  02  02  02
27N 0501010087 PORCA 1.1/4 UNC 7FPP (SEXT.2) ZN 02  02  02  02  02
27O 0501010455 TRAVA PORCA 1.1/4 SEXT 51,8/52,0 GN 02  02  02  02  02
27P 0501010161 PARAF 1/2 UNC X 1.1/4 C S G.2 ZN 02  02  02  02  02
27Q 0503011440 ARRUELA PRESSAO 1/2 SA 05  05  05  05  05
27R 0503010060 PORCA 1/2 NC S ZN 02  02  02  02  02
28 0501055244 ROLO DEST COMP AST/MATIC 450 7 S304 00  02  00  00  02
28A 0511065383 ROLO DEST 1310 AST/MATIC 450 7 S304 00  02  00  00  02
28B 0511065380 SUPT ROLO DEST 1329 AST/MATIC 450 7 00  01  00  00  02
28H 0541011902 EIXO 1.1/4 X 1355 AST/MATIC 450 7 00  01  00  00  02
29 0501055245 ROLO DEST COMP AST/MATIC 450 9 S304 00  00  01  00  00
29A 0511065384 ROLO DEST 1710 AST/MATIC 450 9 S304 00  00  01  00  00
29B 0511065381 SUPT ROLO DEST 1729 AST/MATIC 450 9 00  00  01  00  00
29H 0541011903 EIXO 1.1/4 X 1755 AST/MATIC 450 9 00  00  01  00  00
30 0511065378 BRACO ROLO AST/MATIC 450 S-0304 02  02  02  02  02
31 0501068437 SUPT FIXD BRACO ROLO AST/MAT S-0197 02  02  02  02  02
32 0501053355 MOLA TRAC C/ENGATE AST/MATIC 02  02  02  02  02
32A 0503030806 MOLA TRAC 58,0 X 202 X 7,94 02  02  02  02  02
32B 0502011060 ENG MOLA 02  02  02  02  02
33 0511018178 BUCHA 31,50 X 20,64X20 AST/MATIC ZN 02  02  02  02  02
34 0501010827 PARAF 3/4 UNC X 2.3/4 C S G.5 ZN 02  02  02  02  02
35 0521014574 PREND 3/4 UNC X 160 X 130 AST/M ZN 14  14  14  14  14
36 0503011264 PARAF 1/2 UNC X 2.1/2 CSRT G.5 ZN 02  02  02  02  02
37 0511017302 ARRUELA LISA 13,50 X 32,50 X 3,0 ZN 02  02  02  02  02
38 0503010060 PORCA 1/2 NC S ZN 02  02  02  02  02
39 0501046935 SIST HASTE COMPL SACM2 05  07  09  11  13
39-1 0501049402 SIST HASTE COMPL AST/MATIC E 450 05  07  09  11  13
40 0511019920 LUVA 32,70 X 38,80 X 25,40 GCRO 02  02  02  02  02
41-1 0511042280 DISCO CORTE COMPL AST/M E450 S-1003 05  07  09  11  13
41-2 0501053707 DISCO CORTE COMPL AST/MATIC S-0901 05  07  09  11  13
41-3 0501056926 DISCO CORTE C/SUPT AST/MATIC E 450 05  07  09  11  13
42 0503010004 GRAXEIRA 1890 3/8 (1/8 BSP) 04  04  04  04  04
43 0521010579 EIXO JUNCAO 25 X 100 C A ZN 02  02  02  02  02
44 0503010571 CONTRAPINO 1/4 X 1.1/2 08  08  08  08  08
45 0521010596 EIXO JUNCAO 27,80 X 125 ZN 02  02  02  02  02
46 0501053834 MACHO ENG RAP AGR 1/2 NPT C/TAMPA 02  02  02  02  02
47 0502010477 CORPO SUP PRESILHA 03  03  03  03  03
48 0503010751 PARAF 3/8 UNC X 1.1/4 C S G.5 ZN 03  03  03  03  03
49 0503010025 ARRUELA PRESSAO 3/8 ZN 1K01527 03  03  03  03  03
50 0501047356 ESTAB COMPL 850 AST/MATIC 5H 01  01  01  01  01
50A 0501068095 PORCA REG 850 AST/MATIC 5 SA 01  01  01  01  01
50B 0501068096 EXTENSOR DIR 326 AST/MATIC 5 01  01  01  01  01
50C 0501068097 EXTENSOR ESQ 326 AST/MATIC 5 01  01  01  01  01
50D 0541018673 CONTRAPORCA R1.1/2 ESQ GCRO 7010 ZN 01  01  01  01  01
50E 0541018672 CONTRAPORCA 1.1/2 DIR GCRO 7010 ZN 01  01  01  01  01
51 0501052930 ESTAB CAB COMPL AST/MATIC 13/15 01  01  01  01  01
51B 0511062394 EXTENSOR DIR AST/MATIC 13 01  01  01  01  01
51C 0511062395 EXTENSOR ESQ AST/MATIC 13 01  01  01  01  01
52 0501047884 TOPADOR 25 P/CIL 1.3/4 2 2.1/8 01  01  01  01  01
53 0501047885 TOPADOR 30 P/CIL 1.3/4 2 2.1/8 01  01  01  01  01
54 0501047886 TOPADOR 35 P/CIL 1.3/4 2 2.1/8 01  01  01  01  01
55 0501047887 TOPADOR 40 P/CIL 1.3/4 2 2.1/8 01  01  01  01  01
56 0501047889 TOPADOR 50 P/CIL 1.3/4 1G05954 01  01  01  01  01
57 0501052862 TOPADOR 25 P/CIL 2.1/8 01  01  01  01  01
58 0501052863 TOPADOR 30 P/CIL 2.1/8 01  01  01  01  01
59 0501052864 TOPADOR 35 P/CIL 2.1/8 01  01  01  01  01
60 0501052865 TOPADOR 40 P/CIL 2.1/8 01  01  01  01  01
61 0501052866 TOPADOR 50 P/CIL 2.1/8 01  00  00  00  00
62 0501080386 MANG 3/8 X 1050 TR-TC 01  00  00  00  00
63 0501080302 MANG 3/8 X 1300 TR-TC 01  00  00  00  00
64 0501080370 MANG 3/8 X 2400 TC-TC 01  00  00  00  00
65 0501080384 MANG 3/8 X 3000 TR-TM 01  01  01  01  01
66 0501080025 MANG 3/8 X 1400 TR-TC 00  01  00  01  00
67 0501080402 MANG 3/8 X 1700 TR-TC 00  01  00  01  00
68 0501080479 MANG 3/8 X 3000 TC-TC 00  01  00  01  00
69 0501080431 MANG 3/8 X 1900 TR-TC 00  00  01  00  00
70 0501080419 MANG 3/8 X 2100 TR-TC 00  00  01  00  00
71 0501080578 MANG 3/8 X 4000 TC-TC 00  00  01  00  01
72 0501061617 CHAVE 1 CABO CIL SEXT 1.5/8 GACR 01  01  01  01  01
73 0501010216 PARAF 3/4 UNC X 4.1/2 C S G.5 ZN 04  04  04  04  04